E Ticaret
FİRMANIZ İÇİN ÇÖZÜMLER İLE
KURUMSAL OLMAK ÇOK KOLAY
Profesyonel ve kurumsal internet yazılımları ile işinizi büyütün.

PHP E-Ticaret Yazılımı

Yazılımı, kendi sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan sunucularımızda barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.

 

Hazır E-Ticaret Şablonları

E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan (tüm şablonları demo sitesinden görmek için tıklayın) istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

 

Kolay Tasarım

PHP E-Ticaret Yazılımı'nın diğer e ticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz.

 

Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

 

Hemen Test Edin

PHP E-Ticaret Yazılımı v4.0'ınbiribinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinde sol üst taraftaki şablon seçimini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yönetici ekranını (kullanıcı : admin - şifre : admin ) görüntülemek içinse buraya tıklayın.

 

Güçlü SEO Desteği

PHP E-Ticaret Yazılımı e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

 

XML Entegrasyon

PHP E-Ticaret Yazılımı e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

 

XML Çıktıları

En düşük PHP E-Ticaret Yazılımı eticaret yazılımı paketinde dahi, 24 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..

 

Otomatik Fiyat Girişi

v4.6 ile opsiyonel olarak sunulan Rakip Fiyat Analizi modülü ile, en çok kullanılan 3 pazaryerindeki fiyatlar ile ürün fiyatınızı otomatik olarak karşılaştırıp, sürekli en uygun fiyatı sunabilirsiniz.

 

Sosyal Medya

PHP E-Ticaret Yazılımı e ticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook/Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.

 

Google Desteği

PHP E-Ticaret Yazılımı paketlerinde, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği start, Google Login desteği de opsyionel olarak gelir.

 

Satış Promosyonları

PHP E-Ticaret Yazılımı'de sürekli artan sayıda promosyon / kampanya desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.

 

Kargo API Entegrasyon

PHP E-Ticaret Yazılımı altyapısında desteklenen kargo firmaları ile API entegrasyonu kullanabilir, kullanıcılarınıza anlık kargo durumunu sitenizden gösterebilirsiniz. API desteği olmayan kargo firmalarında ise manuel takip no ve URL adresi girebilirsiniz.

 

Kullanıcı Daveti

Site üyeleriniz sadece kullanıcı e-posta adreslerini girerek, ilgili kullanıcılara davet mesajı gönderebilir, kazırdığı üyelerin yaptığı alışverişlerinden para-puan kazanabilirler.

 

Affilate Banner Desteği

Diğer sitelere sunacağınız, affilate kazanç sistemi ile, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yaparsınız.

 

GittiGidiyor API

Tüm PHP E-Ticaret Yazılımı v4.x ve üzeri paketlerinde GittiGidiyor API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

 

N11 API

Tüm PHP E-Ticaret Yazılımı v4.x ve üzeri paketlerinde N11 API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin tek tuşla N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

 

HepsiBurada API

Tüm PHP E-Ticaret Yazılımı v4.x ve üzeri paketlerinde HepsiBurada API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. HepsiBurada excel ile tanımladığınız ürünlerini HepsiBurada kontrol panelinize yükleyebilir / otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

 

E-Bülten Gönderimi

PHP E-Ticaret Yazılımı yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

 

E-posta Raporları

PHP E-Ticaret Yazılımı panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görütüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta'yı kaçırmamış olursunuz.

 

SMS Gönderim Desteği

PHP E-Ticaret Yazılımı ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

 

B2B Kullanım Desteği

PHP E-Ticaret Yazılımı ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.

 

Detaylı İstatistikler

PHP E-Ticaret Yazılımı yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Çoklu Dil Kullanımı

PHP E-Ticaret Yazılımı v4.0 sürümünden itibaren opsiyonel çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

 

E-Tahsilat Sistemi

E-Tahsilat şablonu ile, e-ticaret sitenizden bağımsız olarak, direkt bir ödeme formu ile tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Ödeme yapacak kişi, sadece temel kişisel bilgilerin verip, kredi kartı ile hemen ödemeyi tamamlayabilir.

 

Canlı Destek

PHP E-Ticaret Yazılımı paketinize opsiyonel ekleyeceğiniz Canlı Destek modülü ile ziyaretçilerinizn ürünler hakkında sorularını anında yanıtlayabilir, kısa sürede ziyaretçi / alışveriş dönüşüm oranını yükseltebilirsiniz.

 

Mobil Satış Desteği

PHP E-Ticaret Yazılımı paketinize opsiyonel ekleyeceğiniz iOS ve Android destekli Mobile şablon ile ziyaretçileriniz ürünleri cep telefonları ile de inceleyebilir ve satın alma işlemini yapabilirler.

 

Private Satış Desteği

PHP E-Ticaret Yazılımı private satış desteği ile (markafoni, limango vb..) tarzında marka kampanya süreli satış yapabilirsiniz. Özel satış için bir start, bir premium şablondan dilediğinizi seçebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

 

Grup (Kupon) Desteği

PHP E-Ticaret Yazılımı grup kupon satış desteği ile (grupanya, groupon vb..) tarzında süreli fırsat kupon satışı yapabilirsiniz. Kupon satış için yazılımla gelen starndart şablonu aktif edebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ
Profesyonel ve kurumsal internet yazılımları ile işinizi büyütün.
HEMEN ARAYIN
İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK ÇÖZÜMLER ÜRETELİM
Aşağıdaki formu doldurduktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime gerecektir.