MENÜ

Online Ödeme

Banner Afiş

Medya’da etkili iletişim araçlarından biri de banner, afiş, billboard ve broşürlerdir. Bu nedenle şirketinizin – kurumunuzun reklam çalışmaları yada tanıtım kampanyalarında uygun reklam türlerinden biri de afiş ve banner çalışmalarıdır. Etkili bir afiş ve banner tasarım çalışması, müşterilerinizin ve hedef kitlenizin aklında kalıcılık sağlaması, dikkat çekici olması ve profesyonel görünmenizin yanı sıra uzun vadede şirketine – kurumuza – markanıza önemli getirileri olacaktır.

 

Atölye 45 Tasarım Aşamaları

1. Aşama: Amaç
İşimizi ve müşterilerimizi önemsiyoruz. Her çalışmadan önce uzman ekimizi ile mutlaka iş planı belirleyerek tasarımın amaçlarını ve hedeflerini belirliyoruz. Tasarımın amacının net bir şekilde belirlenmesi tarımı geliştirmemiz açısından bize yol göstererek ve hedeflerimize ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

2. Aşama: Plan
Kullanılacak renkler, yazı stilleri ve boyutlarının marka duruşu ile uyumlu olmasının yanı sıra güncel tasarım trendlerini de takip eden grafiker ekibimiz yansıtılan çalışmada marka kimliğinizin müşterilerinizin ve hedef kitlenizin bakış açısına göre doğru algılanmasını sağlamak amacıyla işi planlar.

3. Aşama: Tasarım
Belirlenen amaç ve plan doğrultusunda doğrudan hedef kitlenize ve marka değerinize odaklanan ekimiz belirlene tarih içerisinde tasarımızı tamamlamak için azami gayret sarf eder.

4. Aşama: Revize
Belirlenen amaç ve hedef doğrultusunda hazırlanan tasarım revize ve onay için tarafınıza gönderilir. Yapılması gereken revizeler yapıldıktan sonra onayınız ile hazır hale getirilir.

5. Aşama: Teslim ve Baskı 
Revize ve onaydan geçen tasarımın son hali baskıya hazır şekilde ve istenilen formatlarda tarafınıza teslim edilir yada baskıya gönderilir.

 

Teknik Destek

Hizmetiniz aktif olduğu sürece Atölye 45 müşteri panelimiz üzerinden tic ket oluşturabilir soru ve sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.

Afiş ve banner tasarım hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için referanslar bölümümüzü inceleyebilir iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz ile ilgili bil almak içinde hizmetler bölümünde tüm hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Projeleri İncele
10 Yıllık Deneyim 7/24 Teknik Destek
10 Yıllık Deneyim 10 Yıllık Deneyim
Atolye 45 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı Atölye 45'e aittir.