MENÜ

Online Ödeme

Belediye Sosyal Doku Yazılımı

Sosyal Doku Yazılımı Nedir?

Belediyelerin hizmetinde kullanılmak üzere geliştirilen sosyal doku yazılımı; belediye sınırları içerisindeki tüm hanelerin ziyaret edilerek vatandaşın belediye hizmetleri ile ilgili memnuniyet, beklenti ve şikâyetleri detaylı tespit edilerek mahalle hatta hane bazında rapor elde edilmesine yarayan gelişmiş bir anket yazılımıdır.

Sistem içerisine onlarca anketör tanımlanabileceği gibi onlarca da anket tanımlanarak aynı anda farklı konular üzerinde çalışılabilir.

Yazılım sayesinde belediye yönetimleri vatandaşların hizmetlerden duydukları memnuniyet, beklenti ve şikâyetlerini özel raporlar ile takip ederek vatandaşların istek ve taleplerine uygun hizmet üretecek, bu da vatandaş memnuniyetini artıracaktır.

Bu çalışmada görev alan personel sadece vatandaş görüşlerini toplamayacak aynı zamanda bir hizmet denetimi de yapacaktır. Sokakta kaldırımların-yolların durumu, çöp hizmetlerinin işleyişi vs. gibi tüm belediye hizmetleri sahada yerinde denetlenecektir.

Bu çalışmada ayrıca ‘hanede engelli var mı, varsa engel türü nedir?’, ‘hanede bakıma muhtaç yaşlı var mı?’ gibi sorularla sosyal belediyecilik alanında kullanılabilecek pek çok demografik veri de toplanacak ve belediyenin hizmetlerini bu veriler doğrultusunda geliştirilmesi için imkan sağlanacaktır.

Sahada toplanan veriler Firma tarafından bu iş için özel hazırlanmış veri tabanında her mahalle için ayrı ayrı raporlanacaktır.

Aycıca sorunlar icracı müdürlüklere yüklenen programa anık olarak düşecek, bu program ile sorunların çözüme kavuşturulma süreleri, yapılamama nedenleri gibi seçeneklerle takibi daha kolay yaılıp denetlenebilmektedir.

Ayrıca bir programa alınan sorun istendiği taktirdie talepte bulunan vatandaşa sms ya da mail ile bilgilendirme mesajı gönderilebilecek şekilde sms ve mail entegrasyonlarına sahiptir.

Saha çalışmasında verilerin aktarılacağı program günlük, haftalık veya aylık raporları kendiliğinden üretecektir. Belediye yetkilileri kendilerine verilen şifrelerle veri tabanına girebilecek istedikleri raporları istedikleri anda alabileceklerdir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Projeleri İncele
10 Yıllık Deneyim 7/24 Teknik Destek
10 Yıllık Deneyim 10 Yıllık Deneyim
Atolye 45 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı Atölye 45'e aittir.