MENÜ

Online Ödeme

Kurumsal Fotoğrafçılık

Kurumsal Fotoğrafçılık

Firmalar ürünlerin ve hizmetleri hedeflenen kitleye tanıtmak – pazarlamak yada marka bilinirliği oluşturmak için dergi, katalog, basın bültenleri, web portalları ve sosyal medya platformları gibi pazarlama araçlarından yararlanmaktadır. 

Dijital dünyanın öneminin artması ile birlikte pazarlama argümanları arasına web siteleri ve soyal medya platformları da girdi. Dijital dünyada istenilen hedef kitleye ulaşmanın ve  etkin bir pazarlama yapmanın bir aşaması da kurumsal fotoğrafçılı hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Doğru bir hamle ile ürün türüne göre tasarlanan fotoğraf çekme serüveni fotoğrafın ürünlerdeki o büyüleyici etkisini hedef kitleye basit ama akıcı bir yöntemle ulaştırabilmekte ve arzu edilen sonuca ulaşmada önemli bir argüman olmaktadır.

Kurumsal bakış açınıza uygun olarak ürün, katalog, reklam, kongre ve fuar, web site, açılış, etkinlik, tanıtım ve pazarlama alanlarında kullanılacak profesyonel fotoğraflar ile markanızı ve hedeflerinizi başarılı bir şekilde anlatabilir ve rakiplerine göre pazarda farkındalık yaratabilirsiniz.

 

ATÖLYE 45 KURUMSAL FOTOĞRAFÇILIK

Atölye 45 olarak firmanızın İç ve Dış Mekan Çekimleri, Yönetim ve Personel Kadrolarının Çekimlerinin yanı sıra Katalog, broşür, web site ve sosyal medya sayfalarınız için ürün çekimlerinizi profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yapıyoruz. 
Markanızın ve ürünlerinizin güçlü yönlerini ortaya çıkarmaya odaklanan ekibimiz fotoğraflarınızı firmanıza uygun olarak hazırlanan konseptler çerçevesinde gerçekleştirir.

Sizde Kurumsal Fotoğrafçılık hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız Atölye 45 ekibi olarak biz her zaman yanınızdayız. 

Ayrıntılı bilgi için iletişim bölümümüzdeki iletişim araçlarımızdan herhangi biri ile bize ulaşabilir, diğer hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için hizmetlerimiz bölümünü inceleyebilir ve referanslarımız içinde referanslar bölümümüze göz atabilirsiniz.

Projeleri İncele
10 Yıllık Deneyim 7/24 Teknik Destek
10 Yıllık Deneyim 10 Yıllık Deneyim
Atolye 45 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı Atölye 45'e aittir.