MENÜ

Online Ödeme

Seo Danışmanlığı

SEO NEDİR?

Arama Motoru Optimizasyonu ( Search Engine Optimization) web sitelerinin, arama motorlarının (Google, Yex, Bing)  kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO olarak ifade edilmektedir.

Dünya genelinde internet kullanıcıları arasında en çok bilinen ve kullanılan arama motoru Google’a göre Arama motoru optimizasyonu (SEO) “sitenizi arama motorları için daha iyi hale getirme süreci”dir 

SEO “web sitenizin çeşitli bölümlerinde küçük değişiklikler yapmakla ilgilidir. Tek tek bakıldığında bu değişiklikler artımlı iyileştirmeler gibi görünebilir, ancak diğer optimizasyonlarla birleştirildiklerinde, sitenizin kullanıcı deneyimi ve organik arama sonuçlarındaki performansı üzerinde dikkate değer bir etkisi olabilir. 

SEO’yu doğru anlamak için arama motorlarının amaçlarını ve beklentilerini iyi bilmek gerekir.

Arama motorlarının en temel amacı da en doğru ve en kaliteli içeriği kullanıcılarına sunmaktır.

SEO danışmanlığı hizmeti için en uygun zaman sitenizi yeniden tasarlamaya karar verdiğiniz an ya da sitenizi ilk yayına aldığınız zamır. Bunun yanı sıra mevcut sitenizin de arama motorlarında performansını arttırmak için de SEO Danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

ATÖLYE 45 SEO AŞAMALARI

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde ilk yapacağımız iş sitenizin içeriğini ve yapısını incelemek olur. Sitenizi ve en güçlü rakiplerinizi analiz ettikten sonra SEO sürecinde sizinle birlikte sitenizi geliştirmek için beraber çalışırız.

Bunun yanı sıra hazırlayacağımız raporlar ile:

-    Web sitenizin gelişimi ile ilgili (sunucu/hosting, Java kullanımı, hata sayfaları, içerik kod oranı, H taglarının kullanımı, yönlendirmeler vb..) önerilerde bulunuruz.

-    İçeriklerinizi analiz ederek, kaliteli içerik hazırlanması için önerilerde bulunur ya da hazırlarız,

-    Anahtar kelimelerinizi analiz ederek doğru anahtar kelimeler kullanmanıza yardımcı oluruz.

-    Backlink analizinizi yaparak doğal olmayan spam backlinklerinizi tespit eder ve arama motorlarından bu linkleri reddederek sitenize verecekleri olası zararları ortadan kaldırırız.

Kısaca, Atölye 45 SEO Ekibi olarak; işletmenizin/web sitenizin online hedeflerini belirleyerek sitenizi içerik, kod, dış etkenler ve arama motorları yönergeleri gibi 200’den fazla kritere göre analiz edip arama motoru optimizasyonunuzu yaparız.
Ayrıntılı bilgi için iletişim bölümümüzdeki iletişim araçlarımızdan herhangi biri ile bize ulaşabilir, diğer hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için hizmetlerimiz bölümünü inceleyebilir ve referanslarımız içinde referanslar bölümümüze göz atabilirsiniz.

Projeleri İncele
10 Yıllık Deneyim 7/24 Teknik Destek
10 Yıllık Deneyim 10 Yıllık Deneyim
Atolye 45 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı Atölye 45'e aittir.