MENÜ

Online Ödeme

KURUMSAL

Manisa Web Tasarım Reklam Ajansı,

Web Tasarım Ve Grafik Tasarım

Profesyonel ve kurumsal internet yazılımları ile işinizi büyütün.

 

Manisa'nın

Dijital Reklam Ajansı

 

Atölye 45 Kreatif Fikirler 2009 yılından bugüne, özel uzmanlık alanı dijital iletişim çözümleri olan bir 'tam hizmet reklam ajansı'dır. Kreatif servis verdiği kurum ya da ürünlerin, pazarlama ya da prestij amaçlı görsel ve sözel materyallerinin tasarlanması; web sayfaları, e-ticaret siteleri, dijital reklamcılık, broşürler, ambalaj, promosyon malzemeleri, basılı medya kampanyaları, özel yazılımlar, animasyon ve tanıtım filmleri aracılığıyla, kreatif taleplerin hedef kitleyle buluşturulması konusunda hizmetler üretir. Uzun yıllar boyunca bir arada çalışan tecrübeli ekibimizle yerli ve yabancı birçok firmaya reklam ve marka danışmanlığı hizmeti vererek başarıyı hedefleyen markaların öncelikli tercihi olduk. 

 

 

 

Alanında

Uzman Kadro

Burası Atölye 45! Markanızın tüm ihtiyaçlarını, stratejik çalışmalar ve yaratıcılıkla harmanlayarak en doğru ve etkili şekilde karşılarız.

 

Çok Yönlü

Deneyimli Ekip

Üst Düzey

Web Geliştirme Merkezi

İş disiplini ve etkin zamanlama planı

ile çok yönlü yeteneklere sahip olan

takımımız, işlerini en iyi şekilde

her açıdan değerlendirerek

yürütmektedir.

En yüksek teknolojiye hâkim ve

alanında uzman 100% tam zamanlı

çalışan geniş bir teknik ekibe sahibiz.

Dijital Pazarlamada

Mükemmel Ustalık

Üst Düzey

Tasarım Geliştirme Merkezi

Dijital ortamda sıra dışı bir

performans sunuyoruz! SEO, SEM,

sosyal medya, görüntülü reklamcılık

ve daha fazlası için buradayız.

Atölye 45 olarak tüm müşterilerimizin

kurumsal kimliklerini internetin trendlerine

uygun modern, özgün ve kreatif olarak

tüm projelerimize yansıtma misyonu

ile hareket etmekteyiz.

 

 

 

Neden Atölye 45?

Manisa şehir merkezinde yer alan firmamız ile Organize Sanayi bölgesinde yer alan müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa süre içerisinde çözüm bulabiliyoruz.

  • Müşterilerimizin isteklerine kulak vermemiz
  • İhtiyaçların etkin analizi ile çözüm üretmemiz
  • Projeyi benimseyen ortaklık anlayışımız
  • Sonuç odaklılığımız
  • Zamanlama ve aciliyet bilincimiz
  • Yaratıcı ve pratik olmamız

 

Atölye 45 Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Web Tasarım

Size özel olarak hazırlanan sayfa tasarımları ile hizmetlerinizi ve ürünlerini doğru biçimde anlatabileceğiniz kurumsal web siteleri hazırlamaktayız. Mobil uyumlu ve Google için optimize edilen sayfalar ile rakiplerinizden bir adım öndesiniz.

 

e-Ticaret Online Satış

e-Ticaret sistemlerimiz ile mağazanız 7/24 müşterilerinize hizmet verebilir. Özel tasarım ve özel yönetim paneli ile ürünlerinizi internette satışa koyabilirisiniz. Tüm kredi kartları ile entegre olan sistemlerimiz ile ürünlerinizin müşteriye ulaşma sürecini 360 derece yönetebilirisiniz.

 

Özel Yazılım ve Mobil Uygulama

Kullanıdığınız hazır program ihtiyaçlarını karşılamıyor mu? İhtiyacınız olan program henüz üretilmedi mi?

Sorunlarınıza çözüm üretmek amacıyla yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen özel yazılımlar ile projelerinizde sizlere yeni yol haritaları sunmaktayız.

Masaüstü, Web Tabanlı ve mobil uygulama olarak hazırlanan yazılımlar ile hizmet sahanızın tamamında operasyonunuz için tam etkileşimli çözümler üretiriz.

 

SEO ve Google Adwords

Arama motorunda üst sıralarda yer almak yeni müşterilere ulaşmanızı ve marka değerinizi arttırmanızı sağlar. Markanız için yapılan dijital optimizasyon çalışmaları ile arama motorlarından daha fazla verim ve etkileşim alırsınız.

Ayrıca görüntülü reklam ağı ile potansiyel müşteri adaylarınıza ürün ve hizmetlerinizi girdikleri web sayfalarında hatırlatarak sizlere ulaşmasını kolaylaştırırız.

 

İçerik Yönetimi

İyi bir içerik sayfanızı ziyaret eden potansiyel müşterilerin sayfanızda bulunma süresini arttırır. Bu sayede müşterilerin dikkatini çekerek yeni pazarlara giriş yapma şansınız artar.

Kalite içeriğin en önemli özelliği anlaşılır, net, konuyu iyi tasvir eden kurumsal yapıda olmasıdır. Sizler için profesyonel kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz içeriklerin hazırlanma süreçlerini yönetiyoruz.

 

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi milyonlarca kullanıcıya ulaştırmanızı sağlayarak dijital platformlarda markanızın yükselmesini sağlarız. Size özel olarak hazırlanan gönderi ve hikaye tasarımlarını size uygun olan reklam bütçesiyle optimize ederek reklam verdiğiniz bölge içerisinde en az maliyetle en verimli sonuca ulaşmanız sağlanır.

Ayrıca videolu sosyal medya platformu olan Youtube üzerinden pazarlama yapmak isteyen müşterilerimiz için de özel çözümler geliştirmekteyiz

 

Ambalaj Tasarımı

“Ambalaj aldırır, kalite sattırır.” Mottosuyla birlikte markanızın kalitesini yansıtacak ambalaj tasarımları hazırlamaktayız. Ambalajlanacak ürüne göre uygun materyalin seçilmesi ve dünya standartlarına uygun, prestiji yüksek tasarımlar ile rakipleriniz arasında fark edilme oranınız artar.

 

Katalog ve Menü Tasarımı

Profesyonelleşme ve markalaşma sürecinizde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi yeni müşterilere anlatmanın en temel yollarından birisi dikkat çekici bir kataloğa sahip olmanızdır. İyi bir katalog ile müşteri adaylarınızın markanıza bakış açışını genişletebilir ve markanız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca hızlı ürün satışı yapan cafe/restaurant gibi işletmeler için hazırladığımız görselliği yüksek ve dikkat çekici menü çalışmaları satışlara direkt etki etmektedir.

 

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı

Markanızı ömür boyu taşıyacak iyi bir kurumsal kimliğinizin olması işletmenizin saygınlığını, bilinirliğini ve değerini arttırır. Markanız ve ürünleriniz için geliştirdiğimiz kurumsal kimlik çözümleri ile tam kapsamlı marka yönetimini kapsayacak görselleri üretip, dijital baskı çözümleriyle uyarlayarak marka itibarınızı güçlendirmiş oluruz.

Logonuzun basit, anlaşılır ve verdiğiniz hizmeti iyi anlatan doğru çizgiler ve renklere sahip olması potansiyel müşterilerinizin ilgisini çeker. Ayrıca kurumsal kimliğin güçlü olması ile var olan müşteriler ile kurulan bağı daha da kuvvetlenir.

İhtiyaç duyduğunuz logo, amblem, kartvizit, cepli dosya, teklif dosyası, antetli kağıt, fatura tasarımı, araç tasarımı, tabela tasarımı, dış cephe giydirme, promosyon ve daha fazlasını sizler için hazırlamaktayız.

 

Kurumsal Fotoğrafçılık, Tanıtım Filmi ve Prodüksiyon Hizmetleri

Ürünlerinizi en kaliteli şekilde müşterilerinize göstermek ister misiniz? Profesyonel çekim ekibimiz ile ürünlerinizi ve çalışma sürecinizi kaliteli ekipmanlar ile fotoğraflanması katalog, web sitesi ve e-ticaret sitenizde fark yaratmanıza yardımcı olur.

Ürün fotoğrafçılığı, markalaşma yolunda yaratıcı bir stratejinin önemli bir parçasıdır. Belirleyeceğiniz stratejide, marka tanınırlılığını arttırmak, markanızı daha görünür kılmak, yeni müşterilere ulaşmak için ürün çekimi görselleri farkındalık ve satış potansiyelini arttırmanın ilk adımıdır.

Yüksek çözünürlüklü kameralar ve ehliyetli pilotlarımız tarafından havadan çekim yapılmasını sağlayan dronelar ile işletmenizin iş akışını tanıtım filmi haline getirerek yeni müşterilerin firmanızı tanımasında kolaylık sağlamaktayız.

 

Baskı ve Promosyon Çözümleri

Hazırladığımız tüm tasarımların basılı materyallere uygulanması sürecini yönetmekteyiz. Anahtar teslim proje prensibiyle çalışarak katalog, broşür, kartvizit, tabela, araç kaplama ürünleri sizlere sunmaktayız.

Yeni müşterilere ulaşma sürecinde marka bilinirliğini arttırma amacıyla hazırlanan promosyon ürünlerin tedariğini sağlamaktayız. Sektörünüze uygun, markanızı yansıtacak ve değer katacak promosyon ürünlerini tasarladıktan sonra baskı sürecini gerçekleştirip teslim ederiz.

 

Projeleri İncele
10 Yıllık Deneyim 7/24 Teknik Destek
10 Yıllık Deneyim 10 Yıllık Deneyim
Atolye 45 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı Atölye 45'e aittir.