MENÜ

Online Ödeme

Sektörel Programlar

Sektörel Program Nedir?

Atölye 45, firmanızın iş süreçlerine uyumlu olarak geliştirdiği ERP çözümlerini sektörel programlar olarak adlandırmaktadır. Temel ERP çözümlerinin ihtiyaçlarınızı karşılamadığı ya da fazla karmaşık geldiği durumlarda sizler için sektörüne, hatta firmanıza özel programlar hazırlıyoruz. Bu ERP programı ile firmanızdaki tüm işleyişleri üretim, stok, muhasebe, satın alma ve tedarik, pazarlama, insan kaynakları gibi talep ettiğiniz tüm modülleri tek bir program üzerinden yönetilirsiniz. Etkili raporlama seçenekleri ile ile finansal ve üretim kararlarınızı kolaylıkla alabilir, bir yandan üretim proses ve reçetelerinizi oluştururken diğer yanda personel verimliliğini takip edebilirsiz. Fatura entegrasyonları makine entegrasyonları ve e devlet entegrasyonları ile birçok iş yükünü minimum seviyeye indirerek çalışma verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

 

Nasıl Başlarız?

1 Aşama: Projelendirme

Projelendirme aşamasında Atölye 45 proje yöneticimiz ve firma yetkiliniz programın amaçlarını ve firmanızın beklentilerini belirler ve projenizin yol haritası çıkarılır. İhtiyaç duyulan ve duyulabilecek modüller belirlenir.

 

2. Aşama: Kodlama

Projeniz yazılım ekibimiz tarafında kodlanarak çalışır hale getirilerek test edilmek üzere demo alanına yüklenir.

 

3. Aşama: Demo

Yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen demo, canlı yayına açılarak gerçek verileriniz ile test edilmeye hazırdır. Her modül tek tek test edilerek gerekli düzenlemeler yapılır.

 

4. Aşama: Yayın

Test sonuçlarına göre tam kararlı hale gelen program, tüm personelinizin eğitimi sonrası kullanıma açılır.

Projeleri İncele
10 Yıllık Deneyim 7/24 Teknik Destek
10 Yıllık Deneyim 10 Yıllık Deneyim
Atolye 45 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı Atölye 45'e aittir.