MENÜ

Online Ödeme

E-Ticaret

E TİCARET YAZLILIMININ GENEL ÖZELLKİKLERİ


Ödeme Seçenekleri
E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.


Güçlü SEO Desteği
Atölye 45 e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

 

XML Entegrasyon
Ek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.


Google Desteği
E Ticaret yazılımımızda, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği start, Google Login desteği de opsyionel olarak gelir.


Promosyonlar
E Ticaret yazılımızda sürekli artan sayıda promosyon desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.


Kullanıcı Daveti
Site üyeleriniz sadece kullanıcı e-posta adreslerini girerek, ilgili kullanıcılara davet mesajı gönderebilir, kazırdığı üyelerin yaptığı alışverişlerinden para-puan kazanabilirler.


Affilate Banner Desteği
Diğer sitelere sunacağınız, affilate kazanç sistemi ile, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yaparsınız.


GittiGidiyor API Desteği
E Ticaret yazılımızda paketlerinde GittiGidiyor API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.
 

N11 API Desteği
E Ticaret yazılımızda paketlerinde N11 API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin tek tuşla N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

 

HB API Desteği
E Ticaret yazılımızda HepsiBurada API entegrasyonu opsiyonel olarak gelir. HepsiBurada excel ile tanımladığınız ürünlerini HepsiBurada kontrol panelinize yükleyebilir / otomatik güncelleme yapabilirsiniz.

 

Mobil Satış Desteği
Atölye 45 paketinize opsyionel ekleyeceğiniz iOS ve Android destekli Mobile şablon ile ziyaretçileriniz ürünleri cep telefonları ile de inceleyebilir ve satın alma işlemini yapabilirler.

 

Canlı Destek
Atölye 45 paketinize opsyionel ekleyeceğiniz Canlı Destek modülü ile ziyaretçilerinizn ürünler hakkında sorularını anında yanıtlayabilir, kısa sürede ziyaretçi / alışveriş dönüşüm oranını yükseltebilirsiniz.

 

Private Satış Desteği
Atölye 45 private satış desteği ile (markafoni, limango vb..) tarzında marka kampanya süreli satış yapabilirsiniz. Özel satış için bir start, bir premium şablondan dilediğinizi seçebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

 

Grup (Kupon) Desteği
Atölye 45 grup kupon satış desteği ile (grupanya, groupon vb..) tarzında süreli fırsat kupon satışı yapabilirsiniz. Kupon satış için yazılımla gelen starndart şablonu aktif edebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

 

Tek Ürün Satışı
Kısıtlı sayıda ürün sunmak isteyenler, tek ürün satış desteği ile zaman sınırlı günün ürün(leri) satışı yapabilir, bir veya birden fazla ürünü ön plana çıkarabilir. Yazılımla birlikte tek ürün şablonu start şablonlarla beraber gelir.

 

SMS Gönderim Desteği
Atölye 45 ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

 

B2B Kullanım Desteği
Atölye 45 ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.

 

Detaylı İstatistikler
Atölye 45 yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Çoklu Dil Kullanımı
Atölye 45 v4.0 sürümünden itibaren opsiyonel çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

 

E-Bülten Gönderimi
Atölye 45 yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

 

E-posta Raporları
Atölye 45 panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görütüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta'yı kaçırmamış olursunuz.
 

Muhasebe Entegrasyonları
Entegra Bilişim (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Vega, Dia, Nethesap) Muhasebe Entegrasyonu

Projeleri İncele
10 Yıllık Deneyim 7/24 Teknik Destek
10 Yıllık Deneyim 10 Yıllık Deneyim
Atolye 45 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı Atölye 45'e aittir.