MENÜ

Online Ödeme

Instagram’da reklam vermek için neler yapılması gerekmektedir?

Instagram’da reklam vermek için neler yapılması gerekmektedir?

Instagram’da reklam vermek için neler yapılması gerekmektedir?

Profesyonel ve kurumsal internet yazılımları ile işinizi büyütün.

 

Reklam Yöneticisi
Reklam Yöneticisi, Facebook ile aynı güçlü reklam araçlarını kullanır. Tüm Instagram kampanyalarınızı, reklam setlerinizi ve reklamlarınızı tek bir yerden oluşturabilir, değiştirebilir ve sonuçlarını görebilirsiniz. Reklam yöneticisi bilgisayarda ve mobilde kullanılabilir.

 

Hızlı ve kolay şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
Instagram, Facebook ile aynı güçlü reklam araçlarını kullanır. Bu sayede kampanyalarınızın kurulumunu, yayınını ve takibini tıpkı Facebook reklamlarında olduğu gibi gerçekleştirebilirsiniz. Facebook veya Instagram'da reklam yayınlama deneyiminiz yoksa, başlamak için şu adımları izleyin.

1. Bir İşletme Sayfası ve Profili Oluşturun
Reklam yayınlamak için bir Facebook Sayfanızın olması ve Instagram'da ücretsiz bir İşletme Profili oluşturmanız gerekir. Henüz oluşturmadıysanız, bir Sayfa oluşturun.

2. Bir Reklam Oluşturun
Reklam Yöneticisi'nde reklam verme amacınızı, hedef kitlenizi ve reklam formatınızı seçin. Ya da Instagram'da paylaşmış olduğunuz bir gönderiyi seçin ve Tanıtımını Yap'a dokunun. Instagram'ın mevcut takipçilerinize benzeyen kişilerden oluşan bir hedef kitleyi otomatik olarak oluşturmasına izin vermenizi tavsiye ederiz.

3. Bütçenizi Belirleyin
Reklamlarınızın yayınlanma süresine ve harcamak istediğiniz bütçeye karar verin.

4. Reklamınızı Yayınlayın
Reklamlarınız hazır olduğuna göre artık yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınız onaylanıp yayına geçmeye hazır olduğunda bildirim alırsınız

Projeleri İncele
10 Yıllık Deneyim 7/24 Teknik Destek
10 Yıllık Deneyim 10 Yıllık Deneyim
Atolye 45 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı Atölye 45'e aittir.