MENÜ

Online Ödeme

Salihli web tasarım

Salihli web tasarım

Etkili ve basit bir web sitesi tasarımı, karmaşık ve organize olmayan sitelere göre birçok avantaj sunar. Sitenin ziyaretçiler tarafından kolayca algılanması, mesajın alıcıya en verimli ve kısa yoldan iletilmesi demektir.

 

Etkili Bir Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?
Minimal tasarım, sitenin amacına katkıda bulunmayan tüm öğelerin kaldırılması anlamına gelir. Site sadece temel fonksiyonlarını vurgulayan bir araç olarak ortaya çıkıyor. Bu nedenle, minimal bir tasarım üzerinde çalışırken bazı sorunlara dikkat etmelisiniz.

Bir alan adı seçerken, seçilen alan adının telaffuzunun kolay olduğundan emin olun. Birine web sitemizin adresini söylediğimizde, tekrar etmemize gerek yoktur. Sitenizin genel içeriğiyle uyumlu bir alan adı seçmek, arama motorlarında bulunma şansınızı artıracaktır. Alan adınız Türkçe karakter içermiyorsa veya olabildiğince az Türkçe karakter içeren bir alan adı seçtiyseniz, Internet kullanıcılarının sitenize erişmesi daha kolay olacaktır.

 

Anasayfa Tasarımı
Sitenizin ana sayfası, ziyaretçilere güven veren ve sitenin amacını en iyi şekilde anlatan estetik bir tasarıma sahip olmalıdır. Gereksiz ayrıntılardan arındırılmış olmalıdır. Hava Durumu, Saat, Tarih vb. Saat ve tarihin her bilgisayarın sağ alt köşesinde bulunduğunu unutmayalım. Ek olarak, bu gibi detaylar nedeniyle orijinal mesaj ikincil kalabilir. Sitenin ana sayfası bu sitenin bir vitrinidir, bu nedenle ziyaretçileri sitenizin ana amacının bir özeti olarak sitenizin ana sayfasına sunmalıdır.

 

Dikkat Dağıtıcı Şeyler Sınırlı Olmalıdır
Burada bahsedeceğimiz dikkat dağıtıcı şeyler, web sitesi'nin pop-up reklamlar, gereksiz görüntüler veya bilgiler gibi sunacağı amaç dışında herhangi bir şey olabilir. Tasarımınızı değerlendirin ve hedefinizin ötesine geçen tüm öğeleri kaldırın. Bunun için en iyi yöntem 80-20 kuralıdır. Buna göre, ziyaretçilerinizin% 80'i sitenizin% 20'sini kullanacaktır. Bu nedenle, tasarımınıza yeni öğeler eklemek yerine, temel öğelerin konuyla ilgili olduğundan emin olmalısınız. Bu şekilde daha az elementle daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Salihli web tasarım için Atölye 45 profesyonel ekibi ile her zaman hizmetinizde..

 

Atölye 45 ile web tasarım serüveni

1 Aşama: Projelendirme
Projelendirme aşamasında proje yöneticimiz ve firma yetkiliniz web sitenizin amaçlarını, misyonunu, hedef kitlesini belirler. Sektördeki en güçlü üç rakibiniz analiz edilir. Amaçlanan hedef, olması istenen tasarım ve içerik kapsamı belirlenerek web tasarım projenizin yol haritası çıkarılır.

2. Aşama: Tasarım
Çıkarılan yol haritası doğrultusunda firmanızın vizyonunu ve misyonunu yansıtacak günümüz web trendlerine uygun size özel özgün bir tasarım çizilir.

3. Aşama: Kodlama
Firmanızın misyonunu yansıtan ve tarafınızdan onaylanan özgün tasarım arama motorlarına ve mobil platformlara uyumlu olarak SEO kuralları da (Search Engine Optimization / Arama Motoru Optimizasyonu) dikkate alınarak kodlanır ve yayına hazır halde demo adresine yüklenir.

4. Aşama: İçerik 
Proje yöneticimiz ve yetkili personeliniz tarafından önceden belirlenen ve hazırlanan içerikler web sitenize girilir. Web sitenizin son kullanıcı testleri gerçekleştirilir.

5 Aşama: Yayın
Tüm kontrolleri gerçekleşen ve demo adresinde yayına hazır hale getirilen web siteniz kendi adresine taşınarak kullanıcılarınızın hizmetine sunulur.

 

İçerik Güncelleme
Atölye 45 tarafından hazırlanan tüm web siteleri, hazırladığımız yönetim paneli sayesinde basit ve kolayca güncellenebilir niteliktedir.  Web siteniz yayına alınmadan önce ekibimiz tarafından firmanıza gerekli eğitimler verilmektedir.

Ayrıca özgün içerik noktasında yeterli zamanınız bulunmaması durumunda Atölye 45 İçerik Yönetimi hizmet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Teknik Destek
Hizmetiniz aktif olduğu sürece Atölye 45 müşteri panelimiz üzerinden tic ket oluşturabilir soru ve sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.

Web tasarım hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için referanslar bölümümüzü inceleyebilir iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. 

Atölye 45 Manisa’da ve Salihli web tasarım hizmetlerinde bir telefon kadar yakınınızda.

Projeleri İncele
10 Yıllık Deneyim 7/24 Teknik Destek
10 Yıllık Deneyim 10 Yıllık Deneyim
Atolye 45 © Tüm Hakları Saklıdır. Sitede kullanılan içeriklerin tamamı Atölye 45'e aittir.